ژ 1-6

قبل از توسعه منابع دیجیتال ، کارت ویزیت ها عملاً تنها راه اشتراک اطلاعات کسب و کار با شخص دیگری بودند. اما امروزه منابع دیجیتالی بی شماری برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات تجاری و ارتباط با افراد و شرکت ها مورد استفاده قرار گرفته است....

ژ 1-13

اکنون که ایده روشنی از نام تجاری خود دارید و از آن الهام گرفته اید ، وقت آن است که ترجمه آن را به طراحی شروع کنید. بسیاری از عناصر مختلف وجود دارد که در اینجا وارد بازی می شود که از رنگ ، شکل و گرافیک گرفته تا تایپوگرافی را شامل می شود.

ژ 1-7

امروزه با توجه به افزایش جمعیت و همچنین افزایش کسب و کار های مختلف، یکی از بهترین روش ها برای عقب نماندن از رقبا تبلیغات می باشد. یکی از بهترین زمان ها برای تبلیغات گسترده برای کسب و کار خود، اواخر سال می باشد.

ژ 1-14

لیتوگرافی افست روش اصلی است که برای چاپ طولانی تر مجلات ، کتابها ، کتابچه های راهنما ، بروشورها ، نامه های مستقیم ، سربرگ ها ، پوسترها و برچسب ها و بسته بندی های کاغذی استفاده می شود.

ژ 1-9

آیا تا به حال برای شما عزیزان پیش آمده که برندی و یا شرکتی را دیده باشید که لوگو و نشان مخصوص به خود را نداشته باشد؟ نه؟ به این دلیل که چنین موردی وجود ندارد. همچنین یک لوگو تاثیر عمده ای در درک مشتری از برند شما دارد. بنابراین به طور طبیعی ، شما می خواهید لوگوی برجسته ای برای برند خود انتخاب کنید. اما چگونه می توانید به این امر دست یابید؟

ژ 1-20

تفاوت بین چاپ افست و چاپ دیجیتال در این است که چاپ دیجیتال برای چاپ هایی با تیراژ کمتر و در مدت زمان کمتر مناسب است (یعنی شروع از ۱ نسخه) و چاپ افست برای چاپ با حجم بالاتر مناسب تر است (یعنی اقتصادی تر که از تعداد هزار عدد به بالا شروع می شود.)